Hodnocení zákazníků

Vaše spokojenost je pro mne na prvním místě

Váš masér Tadeáš

Zdeńka Vokálová


Příjemný mladý muž,masáž moc příjemná a můžu všem jen doporučit.

www.facebook.com/zdenka.vokalova.5


Yvona Poulová


Dámy....musím to ohodnotit jedině na nejvyšší stupeň spokojenosti !!!! Tadeáš je fakt bezva !!!! Milý přístup....bezva atmosféra.....čajíček....relax...!!!! To fakt všichni potřebujeme !!!! Hned mám lepší náladu...energii....a to jsem potřebovala jako sůl !!!! Dnes mám prýma sobotu !!!!! Tak neváhejte !!!!! Nebudete litovat !!!!!

www.facebook.com/yvona.poulova

Verunka Tvrda


Predem upozornuji ze jsem byla na masazi prvne tak jsem ocarovana az moc :D kazdopadne atmosfera skvela, popovidali jsme si, cajicek, vsechno v klidu ALE ta masaz !!! Neco kouzelnyho. Po 14ti mesicich 24hodinoveho behani kolem akcniho prdolky jsem ocekavala ze i usnu, ale to neslo, vnimala jsem kazdej dotek, perfektni, uvolnujici. K tomu vsemu hraje moooc pekna hudba ktera dodava pocitu, ze se z vas stala princezna. Odchazela jsem stastna a naplnena uzasnym pocitem :) super do techto zimnich, predvanocnich, stresovych mesicu i do horkeho leta. No Tadeas ma ve me novou klientku

www.facebook.com/verunka.micanova

Zuzana Lipšayová Kalousová


Už při vstupu a ze stisku při podání ruky jsem věděla, že ta masáž bude zážitek. A nemýlila jsem se. Pevné, silné, ale zároveň citlivé ruce Tadeáše povznesly královskou masáž opravdu na úroveň hodnou královny. Provoněný salon, příjemná hudba a zahřívací čaj dodali tomuto zážitku fantastickou atmosféru. Ze salonu jsem odcházela zregenerovaná, odpočatá a s pernamentkou v ruce, protože sem se budu vracet velice ráda

www.facebook.com/zuzana.l.kalousova

Jana Patrasová

Velmi oceňuji citlivé ruce a empatii, s kterou tuto práci děláte. Rozhodně máte velký dar, děláte to rád a naplno. Určitě znovu přijdu a tentokrát si dám i ten čaj :)

www.facebook.com/jana.patrasova


Markéta Suchánková

Příjemné prostředí, příjemný masér.. Odcházela jsem v úplné euforii s úsměvem na tváři, krásný pocit...Mohu opravdu bez obav vřele doporučit, v tomhle stres.životě se pod rukama maséra dostane úplně mimo realitu. Těším se na další masáže.

www.facebook.com/marketa.smejdova.3

Denisa Suchánková

Docházím pravidelně, což je důkazem, že mi masáže vyhovují. Prostředí salónu je příjemné a pan masér má velmi profesionální přístup a šikovné ruce. Určitě je na místě název Královské masáže.

www.facebook.com/SuchankovaDenisa

Helena Hornychová

Rozhodně doporučuji všem, kteří se chtějí zastavit a přestat na chvíli vnímat okolní svět a tok času a nechat se unášet atmosférou klidu, dotyky maséra a svými představami. Díky profesionálnímu přístupu Tadeáše se opravdu cítíte jako královna a vnímáte, že on v tu chvíli je tam jen pro Vás. UPOZORNĚNÍ: Může být silně návykové :-)))

www.facebook.com/helena.hornychova.7

Petra Urbanová

Výborná masáž! Opravdový relax pro tělo i duši. Příjemné prostředí i pan masér. Profesionální přístup. Mohu jen doporučit!

www.facebook.com/petruska.havelkova